Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 32x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Double B

Kavárna s vlastní pražírnou. Zakoupit si zde můžete jak hotové nápoje, tak zrnkovou kávu a vybavení k domácí přípravě. Kromě klasických kávových nápojů mají i speciální kávové nápoje, které samy vymýšlí a následně na ně připravují/vaří veškeré sirupy. Menu přizpůsobují ročnímu období, tedy zde mají letní a zimní nabídku. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna s velmi příjemným interiérem, avšak s lehce podprůměrnou obsluhou. Nápoje byly v pořádku, ale je to opravdu kavárna pouze s kávou a čajem, což mě lehce šokovalo :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná moderní kavárna s dobrou kávou. Klidné, čisté prostředí s výhledem do ulice. Příjemné místo pro učení. Oceňuji možnost kávy s sebou. Obsluha je milá a ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Chodím do téhle skvělé kavárny docela pravidelně a vždycky jsem nadšen z kvality a preciznosti připravovaných nápojů. Častějším návštěvám brání lehce vyšší ceny a nenazval bych to tu úplně útulným prostředím. Ale to je o vkusu :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO