Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Double B

Kavárna s vlastní pražírnou. Zakoupit si zde můžete jak hotové nápoje, tak zrnkovou kávu a vybavení k domácí přípravě. Kromě klasických kávových nápojů mají i speciální kávové nápoje, které samy vymýšlí a následně na ně připravují/vaří veškeré sirupy. Menu přizpůsobují ročnímu období, tedy zde mají letní a zimní nabídku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná moderní kavárna s dobrou kávou. Klidné, čisté prostředí s výhledem do ulice. Příjemné místo pro učení. Oceňuji možnost kávy s sebou. Obsluha je milá a ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Chodím do téhle skvělé kavárny docela pravidelně a vždycky jsem nadšen z kvality a preciznosti připravovaných nápojů. Častějším návštěvám brání lehce vyšší ceny a nenazval bych to tu úplně útulným prostředím. Ale to je o vkusu :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moderní, moc příjemná kavárna. Milá obsluha, která umí vše vysvětlit a poradit. Výborná káva, višňové latte s estragonem nemělo chybu - zařadila bych ho mezi TOP 3 nejlepší kávy, co jsem kdy měla ;) Za mě jednoznačně 1*
Kavárna Double B
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO