Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Dostihy Velká Chuchle

Restaurace Velká chuchle je zaměřena nejen na tradiční českou kuchyni, s hlavním důrazem na čerstvost používaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů.
 Nabízí menu, ze kterého si vyberete, ať už budete mít velký hlad, nebo jen chuť na něco dobrého v příjemném prostředí. Interiéru restaurace dominuje čistý design s přírodními prvky a minimalistickým osvětlením. Prostor je vhodný i pro rodiny s dětmi, při příznivém počasí je možné posezení na rozlehlé terase s výhledem na areál. Mysleli i na nejmenší návštěvníky, pro které vaří několik oblíbených dětských jídel. Zakládají si na kvalitě a čerstvosti používaných ingrediencí, na každé dostihové odpoledne připravují speciality ze sezónních surovin. Osvěžíte se u nich také pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně točeného piva nebo domácích limonád. Na objednávku Vám rádi zajistí rodinné oslavy, firemní akce (párty, rauty, společenské večery, předvánoční akce), přátelská setkání a jiné akce do 200 osob.  

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba