Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dong Do

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace byla uzavřená kvůli soukromé oslavě, tak se nás 10 lidí otočilo a jeli jsme se najíst jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
dobrá restaurace kousek od zastávky před restaurací s dá parkovat je zde i bez baryérovy vstup personál ochotný pěkně upraveny trošku dražší pokrmy nejlevnější polévka 50 kč komu to nevadí doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozhodně stojí za to ochutnat polévky. Krabí i houbová, doporučil lze i kachnu, na kterou jsme konečně dorazili i my. Nápoj kombinovaný s dezertem je vietnamská káva - s mlékem, cukrem a ledem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je součásti areálu SAPA, nicméně dobře dostupná - hned naproti zastávce autobusu a marketu Albert. Interiér restaurace je moderní a příjemný. Kolem oběda tady bylo úplně plno, obsluha ale rychlá a profesionální, na jídlo jsme čekali max. 10 minut. Všechny chody byly chutné, možnost platit kartou, ceny jídel i nápojů velice příznivé. Rozhodně můžu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsloužili nás i přesto, že restaurace byla zavřena kvůli soukromé akci. Nejlepší Pho Bo jaké jsme dosud jedli. Prostředí je příjemné. Je možnost platit i platebními kartami.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO