Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Don Pietro - rozvoz jídel

Vážení zákazníci, otevřeno máme i nadále dle standartní otevírací doby.

Každý kdo si od soboty 14.3.2020 vyzvedne jídlo u nás na pobočce,(U Vltavy 122 Český Krumlov) má automaticky SLEVU 10% na veškerý sortiment.

Dále Vás žádáme, objednávky na konkrétní čas prosím vytvořte s dostatečným časovým předstihem.

Když se Vám nedaří objednat jídlo online, objednejte si prosím telefonicky na tel. 775 336 282. Děkujeme moc za spolupráci.

Rádi Vám doručíme objednávku, ale s ohledem na zdraví našich rozvozců Vás žádáme o spolupráci. Pokud jste v karanténě, buďte tak hodní a uveďte tuto informaci do poznámky. Proveďte platbu předem online a akceptujte doručení bez osobního kontaktu. Jídlo Vám necháme u dveří. Děkujeme za pochopení.


OMLOUVÁME SE,ALE MOMENTÁLNĚ Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ POLEDNÍ NABÍDKU NEDĚLÁME. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno