Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Don Bistro

Přehled hodnocení
79% celkově
71% personál
75% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 6x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Navštívili jsme s manželkou toto bistro po asi pěti měsících. Je tady menší přestavba (doufejme, že k lepšímu, že se tu nebude kouřit, jako nyní). Jinak jsme měli velice dobrou picu i pití. Díky.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Těžko se člověk dovolává do Don Bistra. Ale ... personál ochotný, prostředí celkem příjemné, jídlo - měli jsme pouze hranolky k pivu - moc dobré a chutné, rovněž tak piva ( "jedenáctka" Litoměřice ).
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Má recenze se netýká 28. května ale 20.07.2016, kdy jsem si objednal rezervaci na 14.00 hod. Rezervace nebyla potvrzená, protože se tam nedalo dovolat. ( v poslední době již potřetí měli vypnutý jediný telefon, jiný (prý) nemají). Co se týče pití, tak tentokrát se zdržím dobrým hodnocením. (nejsem znalec kalných piv). Ale pizza stála zato.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dnes jsme "ochutnali" (poprvé uvedené na jíd. lístku) "Don fish & chips". Není to treska a hranolky, jak to známe z Anglie, ale jsou to fritované Grundle s hranolkama ! Výborné k pivu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Má recenze se netýká 22. května ale 30.06.2016, kdy jsem si objednal rezervaci na 15.00 hod. Rezervace nebyla potvrzená, protože se tam nedalo dovolat. ( v poslední době již podruhé měli vypnutý jediný telefon, jiný (prý) nemají). Co se týče pití, tak to bylo opět výborné - ostatně jako vždy. Ale pizza brot sice dobře dochucená ale málo dopečená. To nás překvapilo, protože doposud byla jakákoliv pizza či jiné jídlo v pohodě.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Minulá rezervace ( 23.06.2016) se nepovedla, z důvodu nemožnosti spojení ( z RESTu se nemohli dovolat - v DB měli vypnutý telefon - asi mají pouze jeden přístroj). Zato následující rezervace byla bez problému, stejně tak vše ostatní. (až na to horko).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme "naše" bistro navštívili se dvěma vnučkami. Objednaná pizza ( tuňák) byla moc dobrá. Starší vnučka (12) si dala "hamboš" ( je vyobrazen na stránkách Don bistra - s hranolkama), a rovněž si ho moc chválila. Dík, kuchaři.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět vynikající pivo - jak světlá dvanáctka, tak řezané ( kdo umí, ten umí...). Dnes jsme zkusili "hamboš", který bude teprve zaveden do nabídky. Byl moc dobrý ( s grilovaným hermelínem).
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO