Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Domyno Burger Bar

V sympatickém prostředí Domyno Burger Baru vytváří Domyno Burgery pro ty, kteří si stejně jako my libují v té nejlepší chuti a nejvyšší kvalitě. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila po několikáté a jsem opět spokojena. Milá a příjemná obsluha, dochucené maso, opečená bulka, křupavé hranolky s majonézou. Vynikající, mohu jen doporučit :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se nachází ve sportovním komplexu a je to znát, v dobrém slova smyslu. Televize se sportovními přenosy, personál neformálně oděn, dost návštěvníků přicházejících po sportovním výkonu.... Zařízení účelné a elegantní. Burgery, hranolky i majonéza byly excelentní! Není co vytknout.
Domyno Burger Bar
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci jsem navštívila na doporučení známých a skutečně jsem nebyla zklamaná. Personál byl velmi příjemný, jídlo nám bylo doneseno rychle a bylo vynikající. Jen nám chvílemi bylo trochu chladněji, ale nic dramatického. Určitě můžu vřele doporučit!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO