Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Domeček

Přehled hodnocení
71% celkově
80% personál
88% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Většinou se u poledního menu nepozastavuji nad chutí, ale dnesek byl milou výjimkou. Bramborová kaše nadýchaná, maso krásně šťavnaté. Kuchař si dal podle všeho záležet a rozhodně to stálo za to. K tomu příjemný personál a celková atmosféra podniku připravil příjemný oběd.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme rezervovaný stůl, ale připadala jsem si, jako když jím někde v šatně. Stůl nebyl prostřený, kejval se, vypadalo to jako by byl přidán v rychlosti navíc bez dalších doplňků, které ostatní stooly měly..Obsluha průměrná, nemastná neslaná. Jídlo jak kdy..chodíme častěji. Někdy je fakt moc dobré, jindy velmi průměrné. Ve spodní části restaurace je kuřácký prostor, zde je prostředí průměrné. V horní části restaurace nekuřák, zde je prortředí velmi příjemné, obsluha také lepší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nahore nekuracka, Plzen skvela a obsluha usmevava. Clovek vic nepotrebuje
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí příjemné, obsluha ochotná a milá, jen kačenka mohla být trochu měkčí a tatarský biftek klasický. Jinak jsme byli spokojeni.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO