Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Domeček

Restaurace Domeček je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Většinou se u poledního menu nepozastavuji nad chutí, ale dnesek byl milou výjimkou. Bramborová kaše nadýchaná, maso krásně šťavnaté. Kuchař si dal podle všeho záležet a rozhodně to stálo za to. K tomu příjemný personál a celková atmosféra podniku připravil příjemný oběd.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme rezervovaný stůl, ale připadala jsem si, jako když jím někde v šatně. Stůl nebyl prostřený, kejval se, vypadalo to jako by byl přidán v rychlosti navíc bez dalších doplňků, které ostatní stooly měly..Obsluha průměrná, nemastná neslaná. Jídlo jak kdy..chodíme častěji. Někdy je fakt moc dobré, jindy velmi průměrné. Ve spodní části restaurace je kuřácký prostor, zde je prostředí průměrné. V horní části restaurace nekuřák, zde je prortředí velmi příjemné, obsluha také lepší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO