Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Domažlická jizba

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná pivnice s výbornou Plzni, prostředí je zatím kuřácké a ne úplně dobře odvětrávane, ale je to ten typ podniku, kde s tím počítáte a ke kterému to patří. V létě mají malou zahrádku, což je moc příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Náhodně objevená restaurace přímo u tramvajové zastávky na Strossmayerově náměstí. Interiér dřevěný, zahrádka rušná, ale hezká. Obsluha v pořádku, rychlá a milá. Čepovaná Plzeň výhodou. Rozsáhlý jídelní listek. Velké plus denní menu i během vikendu. Ceny přijatelné a odpovídající. Taková fajn klasika, žádný luxus, ale velice dobrý, příjemný spíše vyšší průměr.
Restaurace Domažlická jizba
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace na Praze 7,super spojeni kousek od zastávek tramvaji na všechny strany po Praze..super personál a pohoda prostředí,výborně cepovane pivo Pilsner a kuchyně jak ma nejen k pivu byt...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO