Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dolce Vita Restaurant

Přehled hodnocení
82% celkově
77% personál
80% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Dolce Vita je klasická plzeňská restaurace, která potěší velkým výběrem pizzy a dalších jídel. Restaurace nezklame, ale ničím nás nepřekvapí. Zajdu tam rád, když se chci rychle, dobře a levně najíst. Žádný kulinářský extra zážitek, ale jídlo je ok. Je to tam fajn, jen obsluha by na sobě mohla více zapracovat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dolce Vitu v Plzni jsem si velmi oblíbil, vždy sem rád zajdu na výbornou pizzu (pro mě nejlepší pizza v Plzni). Tentokrát jsem zde byl na rodinné večeři a objednal jsem si vepřovou panenku "Dolce Vita", byla výborná a opět jsem odcházel velmi spokojen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do teto restaurace zajdeme s kamaradkou a zatim jsme byli vzdy spokojene. Jidlo dobre, ochucene, na kterem si clovek opravdu pochutna. Prostredi je prijemne a obsluha byla vzdy prijemna.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci navštěvuji pravidelně. Páteční návštěva mne trochu překvapila. Jindy velmi excelentní jídlo se mi zdálo průměrné. Nevím, zda-li nevyměnili kuchaře?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha velmi milá a ochotná, jídlo vynikající (lasagne a vepřová panenka). To samé můžeme říct i o víně. :) Dali jsme si ještě jako dezert panna cottu s kávou a nemůžeme nic vytknout. Možná jen to, že jsme odcházeli až moc přejedeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojeni, sice máme raději nekuřácké prostředí, ale tentokrát to bylo docela dobré, strávili jsme příjemné 4 hodinky. Nejvíce oceňujeme výbornou kávu a pražené mandle servírované s malou lžičkou pro každého u stolu, super nápad, který jsem viděla poprvé.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO