Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dolce Vita Restaurant

Stylová, útulná restaurace s letní zahradou v centru Plzně, jenž je vzdálena zhruba 50 metrů od Náměstí republiky. Kapacita restaurace je 60 míst. Letní zahrada poskytuje sezení pro 55 osob. Mezinárodní kuchyně s nabídkou nejrůznějších specialit i pro náročné hosty a specializací na italskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí, vynikající jídlo a pití, personál velice milý a ochotný. Jen jedna výtka - nedostali jsme k polévce lžíce, ale to se občas stane, jsme jen lidé a mladé servírky byli tak milé, že na to hned člověk zapomene.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Na restauraci se mi velmi zalíbilo prostředí a to hned na první pohled. Obsluha byla celkem příjemná, i když jsem již zažil příjemnější. Na jídlo jsme nemuseli čekat příliš dlouho. Všichni jsme měli pizzu a všem nám chutnala. Pivo také dobré.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Dolce Vita je klasická plzeňská restaurace, která potěší velkým výběrem pizzy a dalších jídel. Restaurace nezklame, ale ničím nás nepřekvapí. Zajdu tam rád, když se chci rychle, dobře a levně najíst. Žádný kulinářský extra zážitek, ale jídlo je ok. Je to tam fajn, jen obsluha by na sobě mohla více zapracovat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO