Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dolce Vita Restaurant

Stylová, útulná restaurace s letní zahradou v centru Plzně jenž je vzdálena zhruba 50 metrů od Náměstí republiky. Kapacita restaurace je 60 míst. Letní zahrada poskytuje sezení pro 55 osob. Mezinárodní kuchyně s nabídkou nejrůznějších specialit i pro náročné hosty a specializací na italskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Dolce Vita je klasická plzeňská restaurace, která potěší velkým výběrem pizzy a dalších jídel. Restaurace nezklame, ale ničím nás nepřekvapí. Zajdu tam rád, když se chci rychle, dobře a levně najíst. Žádný kulinářský extra zážitek, ale jídlo je ok. Je to tam fajn, jen obsluha by na sobě mohla více zapracovat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dolce Vitu v Plzni jsem si velmi oblíbil, vždy sem rád zajdu na výbornou pizzu (pro mě nejlepší pizza v Plzni). Tentokrát jsem zde byl na rodinné večeři a objednal jsem si vepřovou panenku "Dolce Vita", byla výborná a opět jsem odcházel velmi spokojen.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO