Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Dolce Vita Hradec Králové

Moderní gastronomie, čerstvé suroviny, různorodost pokrmů
je motto restaurace Dolce Vita, kterého se drží. Maso připravují metodou Sous-vide, díky čemuž si zachová svoji chuť a šťavnatost. Snaží se dělat jídlo atraktivní, chutné, můžete u nich ochutnat jídlo ve formě pěny nebo chod v kouřovém efektu. V jejich nabídce naleznete jak masitá, tak vegetariánská, ale i veganská jídla. Navíc většina z nich je připravena bezlepkově. Stejnou filozofii drží také u obědových menu. K dispozici je také otevřena zahrádka s příjemným posezením a dětským koutkem. Zahrada se nachází ve vnitrobloku, je proto oddělena od ruchu města. Samozřejmostí je také předzahrádka restaurace přímo na pěší zóně. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ištván
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Za mě nejlepší menu v Hradci. Zajímavé a prakticky pokaždé dokonale připravené jídlo, ceny relativně přijatelné. Obsluha fajn... jednoznačně pět hvězdiček za mě...

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restaurace má velmi příjemné prostředí a sympatický ochotný personál. Jídlo je zde opravdu vynikající!! Určitě doporučují návštěvu všem, kdo ještě váhají :)))))

ya.nic
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno