Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dolce Villa

Dolce restaurant s barem a krbem je připraven Vás rozmazlovat prvotřídními pokrmy italské kuchyně. Denně je pro Vás připraveno pečlivě sestavené menu a bohatý výběr nealkoholických nápojů, vín, alkoholických nápojů či kávy. Každý pracovní den nabízejí polední menu za výhodné ceny. Příjemného prostředí můžete využít k obchodnímu jednání, rodinnému obědu, romantické večeři nebo posezení s přáteli. Pro uzavřené společnosti jsouk dispozici dva salonky. Ve všech prostorách je bezdrátové připojení k internetu wi-fi i veškerá konferenční technika. Všechny prostory jsou snadno přístupné handicapovaným hostům. Pro dětské návštěvníky je připraveno dětské menu, k dispozici jsou dětské židličky a dětský koutek s hračkami. Postaráme se i o Vašeho pejska. Gastronomickým labužníkům a znalcům vín připravují individuální nabídky z několikanásobně širšího sortimentu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO