Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace DOG'S BOLLOCKS

Přehled hodnocení
81% celkově
75% personál
80% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 9x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace jsme vyrazili s kolegy na večeři po práci a byli jsme velice spokojeni po všech stránkách. Jídlo bylo opravdu vynikající, obsluha velmi rychlá a profesionální. Určitě se moc rádi vrátíme!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do tohoto podniku chodím již léta. Hodně se zde střídá personál, ale zpravidla je milý. Příjemná muzika, ne moc hlasitá, tak se slyšíte i při produkci. Vhodné pro oslavy.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tady jsem fakt spokojenej, dobrý jídlo, super drinky. Hlavně to tady žije! Oceňuju i hudbu, dj vcelku ujde. Občas si člověk dýl počká, ale dá se to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci už jsme byli. Těšila jsem se na hamburger. Velmi mi chutnal, jen to kuchař přehnal s pepřem na spodní housce. Trochu mě zarazilo, že jsem dostala o dost méně hranolem, než přítel. A vadí mi, že restaurace je kuřácka, ale to jsem věděla předem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Rezervovaly jsem si stůl s tím, že s kamarádkama si tu dáme večeři. Když jsme dorazily, tak při objednávání jídla nam bylo oznámeno, že jídlo bude min. za 2 hodiny, neboť v místnosti vedle je soukromý večírek. Chápu, že se to může stát, ale tak mají mít dostatek personálu, aby obsloužili celou restauraci a měli by oznamit to předem. Objednali jsme si tedy drinky s tím, že půjdeme jinam. Za 15 minut přišel číšník s tím, že potřebuje ten stůl kde sedíme a ať se šoupneme vedle, což si myslim, že už byl vrchol večera.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde s přáteli na večeři a pak se stačí přesunout pár kroků a můžete tančit na super hitovky. Obsluha byla velice millá. Jídlo nám všem moc chutnalo a prostředí? No přijďte posoudit sami:)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vybérné jídlo v příjemném prostředí, které se ve večeních hodinách změní v klub. Obsluha byla příjemná a usměvavá. Ráda sem občas zajdu s přáteli a užijem si zde skvělý večer.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla to moje druhá návštěva s kamarádkou, která je pravidelnou zákaznicí a oba jsme byli velice spokojení. Prostředí jednoduché, ale útulné, pozorný personál a hlavně velmi dobré jídlo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dogs Bollock je na posezení s přáteli ideálním místem. Atmosféra podniku je příjemná a z menu, co jsem si tu objednávala, my vždy chutnalo. Návštěvu proto určitě doporučuji.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO