Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace DOG'S BOLLOCKS

Přehled hodnocení
72% celkově
70% personál
78% prostředí
65% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 7x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tady jsem fakt spokojenej, dobrý jídlo, super drinky. Hlavně to tady žije! Oceňuju i hudbu, dj vcelku ujde. Občas si člověk dýl počká, ale dá se to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci už jsme byli. Těšila jsem se na hamburger. Velmi mi chutnal, jen to kuchař přehnal s pepřem na spodní housce. Trochu mě zarazilo, že jsem dostala o dost méně hranolem, než přítel. A vadí mi, že restaurace je kuřácka, ale to jsem věděla předem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Rezervovaly jsem si stůl s tím, že s kamarádkama si tu dáme večeři. Když jsme dorazily, tak při objednávání jídla nam bylo oznámeno, že jídlo bude min. za 2 hodiny, neboť v místnosti vedle je soukromý večírek. Chápu, že se to může stát, ale tak mají mít dostatek personálu, aby obsloužili celou restauraci a měli by oznamit to předem. Objednali jsme si tedy drinky s tím, že půjdeme jinam. Za 15 minut přišel číšník s tím, že potřebuje ten stůl kde sedíme a ať se šoupneme vedle, což si myslim, že už byl vrchol večera.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde s přáteli na večeři a pak se stačí přesunout pár kroků a můžete tančit na super hitovky. Obsluha byla velice millá. Jídlo nám všem moc chutnalo a prostředí? No přijďte posoudit sami:)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vybérné jídlo v příjemném prostředí, které se ve večeních hodinách změní v klub. Obsluha byla příjemná a usměvavá. Ráda sem občas zajdu s přáteli a užijem si zde skvělý večer.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla to moje druhá návštěva s kamarádkou, která je pravidelnou zákaznicí a oba jsme byli velice spokojení. Prostředí jednoduché, ale útulné, pozorný personál a hlavně velmi dobré jídlo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dogs Bollock je na posezení s přáteli ideálním místem. Atmosféra podniku je příjemná a z menu, co jsem si tu objednávala, my vždy chutnalo. Návštěvu proto určitě doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Fajn klub i restaurace. Jídlo bývá fajn a večer se člověk taky nenudí a hlavně už se nemusí nikam přesouvat .Rád zavítám znova a doporučuji navštívit........
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
První problém nastal ještě před vstupem do restaurace, neměli jsme hotovost a vyhazovač nás odmítal pustit dovnitř bez odložení kabátů. Naše rezervace nebyla nikde zapsána, takže jsme měli štěstí, že měli volný stůl v pátek v 21.00. Jídlo bylo OK, ale číšnice omylem objednala jeden burgr místo dvou, takže jsme na druhý pak museli čekat. Celkově bych restauraci nedoporučila, zejména ne koncem týdne večer, kdy je to spíš diskotéka-club, ne restaurace.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO