Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 7x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace DOG'S BOLLOCKS

Restaurace, která se v noci mění na taneční parket s interaktivními stoly. V nabídce najdete pokrmy z grilu, množství koktejlů a kvalitní vína, která dovážejí přímo z Chile a Argentiny.

Objednejte si zde party s malým překvapením pro oslavence!

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Rezervovaly jsem si stůl s tím, že s kamarádkama si tu dáme večeři. Když jsme dorazily, tak při objednávání jídla nam bylo oznámeno, že jídlo bude min. za 2 hodiny, neboť v místnosti vedle je soukromý večírek. Chápu, že se to může stát, ale tak mají mít dostatek personálu, aby obsloužili celou restauraci a měli by oznamit to předem. Objednali jsme si tedy drinky s tím, že půjdeme jinam. Za 15 minut přišel číšník s tím, že potřebuje ten stůl kde sedíme a ať se šoupneme vedle, což si myslim, že už byl vrchol večera.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde s přáteli na večeři a pak se stačí přesunout pár kroků a můžete tančit na super hitovky. Obsluha byla velice millá. Jídlo nám všem moc chutnalo a prostředí? No přijďte posoudit sami:)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vybérné jídlo v příjemném prostředí, které se ve večeních hodinách změní v klub. Obsluha byla příjemná a usměvavá. Ráda sem občas zajdu s přáteli a užijem si zde skvělý večer.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO