Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dobrá čajovna Pardubice

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší čajovna v PArdubicích. Personál je milý, o rezervaci vždy ví a má pro nás přichystané volné místo. Dali jsme si vodní dýmku a velká spokojenost. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše oblíbená pardubická čajovna kousek od Pernštýnského náměstí. Moc hezké, útulné prostředí. Personál o naší rezervaci vždy ví. Velký výběr čajů. Moc doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto čajovnu navštěvujeme s přáteli moc rádi. Je v samém centru města, pár metrů od Pernštýnského náměstí. Personál je milý, prostředí moc hezké, útulné. Doporučujeme a rádi sem zase někdy zavítáme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nejlepsi cajovna v Pardubicich a okoli. Obsluha je mila a vzdy vam rada poradi. Mistnosti jsou utulne, jak se patri. Idelani na pohodove posezeni s prateli u vodni dymky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrou čajovnu není nutno dlouze představovat. Ta pardubická je prostorná, pohodlná, se zvláštní místností pro vodní dýmku. Za mě jasná volba pouštní duna a kokosový tygr. I na večeři (kuskus) příjemné posezení.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO