Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dobrá čajovna Roxy

Nejstarší čajovna v Ostravě, kde v útrobách protiatomového krytu najdete místo pro relaxaci nad šálkem dobrého čaje, či posezení s vodní dýmkou. Nabízí zde čaje z celého světa, orientální pokrmy, pochutiny a vodní dýmky. Možnost připojení k internetu. K dispozici je samostatná místnost se třemi vodními dýmkami. K dispozici je samostatná šatna a místnost na odložení obuvi. Prodávají čaje, soupravy k pití, vodní dýmky a vonné tyčinky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Čajovna jak má být. Obsluhují tu příjemní pánové, kteří rádi poradí s výběrem čajů (v nabídce nepřeberné množství) i jídel (doporučuji pitu s balkánským sýrem). Můžete sedět, popíjet a povídat si, nikdo se tu na hodiny nekouká...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z nejlepších čajoven, které jsem kdy navštívila... Velký výběr čajů, které navíc umí obsluha dobře doporučit i připravit. Velmi příjemné, útulné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z nejpříjemnějších čajoven, jaké jsem kdy navštívila. Milá a všímavá obsluha - navíc samí pěkní chlapi :) , velký výběr z čajů, netradiční jídla - výborná pita ! Doporučuji návštěvu !
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO