Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dobrá čajovna Hradec Králové

Provoz čajovny. Marka tato registrovaná již tradičně znamená garanci nejvyšší kvality čajů zde podávaných, rovněž tak volně prodávaných i v rozličných originálních škatulkách adjustovaných. Kvalita tato nejvyšší jest dána dvěma jednoduchými, tím zásadnějšími však regulemi: - čerstvost čajů jest ručena Spolkem milců čaje, directním to přívozcem z čajových zahrad celého světa. Příprava, podávání i prodej čajů jest v Dobré čajovně v rukách vysoce odborných tovaryšů, v čajových vědách široce orientovaných a rozličných postupů, grifů, kejklů a tajemství znalých. Způsob podávání čajů jest inspirován tradicemi k Orientu se vížícími.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepsi cajovna siroko daleko, skvely vyber, odborne rady a hlavne stylove, moc moc prijemne prostredi Ochotna obsluha a bozsky klid na odpocinek.i.popovidani s prateli ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Absolutne perfektni, klidny vecer s kamaradkou u luxzsniho cajicku a vodni dymky! Obsluha prijemna, mila, poradila i s vyberem cajiku :). Chvilku jsme zapomely na okolni svet - dekujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší čajovna v HK. Velmi přijemné, útulné prostředí, kde má člověk své soukromí pro rozhovor. Možnost zapůjčení vodní dýmky a i zakoupení tabáku. V kuřáckém salónku doporučuji rezervaci.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO