Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dlouhá 100ry

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Malý výber obyčajných nudných jedál. Nerobené kuracie. Personál priemerný. Doniesli mi iný druh piva. Ceny by som skresal o 15-25 korún. Neurazí. Neohúri.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsem navštívil poprvé a pouze na denní menu. Guláš byl celkem průměrný, ale kamarádovi steak z lososa moc chutnal. Protředí restrace bylo velmi příjemné. Restauraci bych spíše doporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí pro posezení bez množství dýmu, výborné pivo z tanku, dá se bez problémů domluvit speciální požadavek pro více lidí. My jsme chtěli prostor pro 20 lidí, připravit řízkové mísy a na pití si každý objednával co chtěl. Děkujeme a určitě se vrátíme. Tým Lori, CID International a.s.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo výborné, prostředí krásné, personál průměr, kdyby nam nezapomněli připravit některé přílohy a dokonce 2 hlavní jídla, tak bych hodnotila výborně, ale bohužel je to ostuda i pro mne před naši návštěvou ze Slovenska, proto mne to mrzí, ale nedoporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí moc pěkné, restaurace hezky uspořádaná. Pořádali jsme zde párty pro 30 osob a měli jsme zadní část jenom pro sebe, což bylo super. Raut byl taky ok a nejlepší byla obsluha! Milý a pozorný číšník na směně 30. 1. 2015 večer :). Děkujeme!
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO