Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dlouhá 100ry

Restaurace nabízí mezinárodní i českou kuchyni, pestrou nabídku denního menu i jídel na objednávku, alkoholické, nealkoholické nápoje, míchané koktejly. Restaurace je plně klimatizovaná, vybavená internetovým pracovištěm a kompletním pokrytím bezdrátovým připojením k internetu. Pro pořádání firemních prezentací, sledování sportovních a kulturních pořadů je k dispozici moderní projektor s kvalitním obrazem o úhlopříčce 3 metry. Vhodné místo pro rodinné oslavy, svatby, firemní akce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Malý výber obyčajných nudných jedál. Nerobené kuracie. Personál priemerný. Doniesli mi iný druh piva. Ceny by som skresal o 15-25 korún. Neurazí. Neohúri.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsem navštívil poprvé a pouze na denní menu. Guláš byl celkem průměrný, ale kamarádovi steak z lososa moc chutnal. Protředí restrace bylo velmi příjemné. Restauraci bych spíše doporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí pro posezení bez množství dýmu, výborné pivo z tanku, dá se bez problémů domluvit speciální požadavek pro více lidí. My jsme chtěli prostor pro 20 lidí, připravit řízkové mísy a na pití si každý objednával co chtěl. Děkujeme a určitě se vrátíme. Tým Lori, CID International a.s.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO