Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Divine Coffee & Wine

Divine Coffee&Wine je útulný podnik pro každodenní i zcela výjimečné příležitosti. Najdete ho na Vinohradech, v místě plném historie, elegance a romantických zákoutí. Můžete tu ochutnávat domácí lahůdky od čerstvého pečiva, které večer i ráno voní restaurací, přes slané i sladké koláče, svůdné dezerty až po hlavní chody francouzských chutí i elegance. Jistotou je, že všechny polechtají všechny vaše smysly, kdykoliv vás přepadne hlad nebo chuť, a jen těžko na ně budete zapomínat.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
An amazing place I have found by chance on my way to a different place :-) Very cozy restaurant, warm atmosphere, excellent food and really good service that serves you food in gloves... The biggest surprise I've had in years. Definitely will be back!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO