Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Divadelním klub Radka Brzobohatého

Otevírácí doba je proměnlivá a to vždy 2 hodiny před představením. Zavírací doba je ve 23 hod, rádi s Vámi ale posedí déle.
Tato kavárna není jen divadelní klub, kde se setkávají herci a milovníci divadla, naskýtá se zde také jedinečné posezení v netradičním a příjemném prostředí s milou obsluhou. Kavárna a prostory s ní spojené jsou klimatizovány a rozděleny na kuřácký a nekuřácký prostor. Díky své poloze přímo v centru Prahy (metro Muzeum a Můstek, tramvaj Václavské náměstí a Muzeum) je toto místo jako stvořené pro obchodní schůzky a prezentace, ale také pro pořádání rautů spojených s divadelním představením, večírků, narozenin či jiných oslav. Podnik otvírá vždy 2 hodiny před představením. Zavírací doba je ve 23 hod, rádi s Vámi ale posedí i déle.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO