Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 405x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Divadelní sklep Nekonečno

Přehled hodnocení
88% celkově
88% personál
85% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 216x
4 149x
3 34x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bohužel nejela půlka píp, tak jsme nemohli ochutnat jejich širokou nabídku piv. Menicka obyčejná, ale dobrá. Obsluha milá prostředí pěkné, nabízí i zahrádku, tak doporučujem
Restaurace Divadelní sklep Nekonečno
Celkově   
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Navstevujeme restauraci pravidelne a vzdy jsme byli spokojeni, ale vcera zrovna obsluha nemela svuj den. Ke kridlum nam nedonesli chleba - museli jsme urgovat, variace grilovane zeleniny s grilovanym balkanskym syrem byla s negrilovanym syrem, u hamburgeru jsou uvedeny hranolky - dostali jsme steakove a cca od 23:00 kdy se restaurace vylidnila jsme si museli opakovane chodit pro piti na bar sami. Interier by si za ty roky take uz zaslouzil aspon vymalovat. Je nam lito, ale priste pujdeme nekam jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí je moc pěkné, dali jsme si burger a grilovaná křidélka, vše bylo výborné, opravdu jsme si pochutnali, porce byly taky super. Personál byl moc příjemný a pomohl i s výběrem. Tenhle podnik určitě doporučuju. Navíc mají zahrádku s vodopádem.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Jídlo špatně připravené, grilování masa ze zatavených polotovarů, nepříjemný číšník, špinavý stůl, staré brambory i chleba, maso špatně ugrilované a tvrdé. Omluvou jsme dostali zákusek, ale kvůli tomu jsme tam nešli. A to má restaurace certifikát poctivé restaurace i to je hrůza.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super jídlo, super pivo, super obsluha. Ve všem nám vycházeli vstříc, zvláště milá blonďatá Dita byla nejlepší. Vše mám vysvětlila, popsala a pomohla. Děkuji za vše i za naše německé přátele, kteří tu byli s námi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci volím opakovaně jako jistotu kvality - jídla, obsluhy i prostředí. Posezení venku je opravdu hezké, možná by to jen chtělo zmodernizovat stolky. Jídlo opravdu opět nezklamalo, bylo chutné a nápadité. Slečna servírka nás pouze zklamala odmítnutím podat ledovou kávu. Prý až po meníčkách. U vedlejšího stolu ho však měli, takže trochu trapas.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Inspirativní prostředí. Restaurace ale na svých webových stránkách nabízí: "pivní speciality naší výroby (tlačenka, utopence, topinky, nakládané speciality, tatarák, uzené speciality a další...)", což bohužel není pravda. Skutečná nabídka zákusků k pivu je velice slabá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO