Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 351x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Divadelní sklep Nekonečno

Tradiční místo setkávání herců a umělců Městského divadla Brno s jejich příznivci, fanoušky a kolegy se změnilo k nepoznání. Z bývalého Divadelního sklípku pod citlivým vedením předního brněnského scénografa p. Jaroslava Milfajta vznikla restaurace Nekonečno Brno. Je to útulný, příjemný, díky rozmístění řady zrcadel zdánlivě nekonečný prostor, který si Vás získá kombinací zajímavého stropu, pojatého jako hvězdné nebe se svítidly, tvořenými fotografiemi hvězd divadelního souboru Městské divadlo Brno. Restaurace nabízí mimo jiné: moravskou a staročeskou kuchyni, velký výběr čepovaných piv, pivní speciality vlastní výroby. 

Restaurace Nekonečno Brno – „Místo nekonečných splněných přání …“

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel jídlo nás zklamalo. Omáčka byla lehce připálená, steak tuhý a vysušený. Nejlepší byla káva a příjemný personál, který vytvářel pohodovou atmosféru, takže ve výsledku jsme odcházeli dobře naladěni. O to víc je to škoda s tím jídlem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, stylové a především nekuřácké prostředí s milým personálem. Jídlo chuťově vyvážené, porce velké a skvělý výběr piva na čepu. Moc rádi se s přítelem do restaurace vrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO