Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 371x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Divadelní sklep Nekonečno

Tradiční místo setkávání herců a umělců Městského divadla Brno s jejich příznivci, fanoušky a kolegy se změnilo k nepoznání. Z bývalého Divadelního sklípku pod citlivým vedením předního brněnského scénografa p. Jaroslava Milfajta vznikla restaurace Nekonečno Brno. Je to útulný, příjemný, díky rozmístění řady zrcadel zdánlivě nekonečný prostor, který si Vás získá kombinací zajímavého stropu, pojatého jako hvězdné nebe se svítidly, tvořenými fotografiemi hvězd divadelního souboru Městské divadlo Brno. Restaurace nabízí mimo jiné: moravskou a staročeskou kuchyni, velký výběr čepovaných piv, pivní speciality vlastní výroby. 

Restaurace Nekonečno Brno – „Místo nekonečných splněných přání …“

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Vždy, když navštívíme tuto restauraci, tak jsme naprosto spokojeni. Jídlo výborné. Tentokráte to však bylo o něco horší s obsluhou. Když jsme přišli do restaurace, tak jsme tam byli sami a na obsluhu jsme čekali poměrně dlouho. Ale zřejmě to bylo způsobené tím, že tam mladý číšník, zřejmě někdo nový na zapracování. Po chvilce se tam objevil další číšník a pak už bylo vše v pořádku. Opět jsme si pochutnali a strávili jsme tady příjemný nedělní podvečer.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi jsem si pochutnal na steaku z hovězí svíčkové, maso luxusní, jak dort. Příloha glazovaná šalotka a grilované brambůrky zabalené ve slanině. Manželka si dala hovězí tatarák, který si také pochvalovala. Čokoládový pohár také výborný. Nabídka piv je široká, což je fajn, ale jsou drahá. Celkový dojem výborný, nemám žádnou výtku.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Oceňuji širokou nabídku piv. Já si dala namíchaný hovězí tataráček, moc mi chutnal. Manžel využil nabídky Hot Tip a dal si steak z hovězí svíčkové s pečenými brambory zabalenými ve slanině a na závěr čokoládový pohár. Svíčková byla jak dortík, měkoučká a výborně dochucená. Jídla a piva jsou sice dražší, ale byli jsme velmi spokojení. Prostředí je fajn, obsluha tak tak stíhala, protože bylo plno.
Restaurace Divadelní sklep Nekonečno Restaurace Divadelní sklep Nekonečno Restaurace Divadelní sklep Nekonečno Restaurace Divadelní sklep Nekonečno Restaurace Divadelní sklep Nekonečno
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO