Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 401x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Divadelní sklep Nekonečno

Tradiční místo setkávání herců a umělců Městského divadla Brno s jejich příznivci, fanoušky a kolegy se změnilo k nepoznání. Z bývalého Divadelního sklípku pod citlivým vedením předního brněnského scénografa p. Jaroslava Milfajta vznikla restaurace Nekonečno Brno. Je to útulný, příjemný, díky rozmístění řady zrcadel zdánlivě nekonečný prostor, který si Vás získá kombinací zajímavého stropu, pojatého jako hvězdné nebe se svítidly, tvořenými fotografiemi hvězd divadelního souboru Městské divadlo Brno. Restaurace nabízí mimo jiné: moravskou a staročeskou kuchyni, velký výběr čepovaných piv, pivní speciality vlastní výroby. 

Restaurace Nekonečno Brno – „Místo nekonečných splněných přání …“

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Jídlo špatně připravené, grilování masa ze zatavených polotovarů, nepříjemný číšník, špinavý stůl, staré brambory i chleba, maso špatně ugrilované a tvrdé. Omluvou jsme dostali zákusek, ale kvůli tomu jsme tam nešli. A to má restaurace certifikát poctivé restaurace i to je hrůza.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super jídlo, super pivo, super obsluha. Ve všem nám vycházeli vstříc, zvláště milá blonďatá Dita byla nejlepší. Vše mám vysvětlila, popsala a pomohla. Děkuji za vše i za naše německé přátele, kteří tu byli s námi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci volím opakovaně jako jistotu kvality - jídla, obsluhy i prostředí. Posezení venku je opravdu hezké, možná by to jen chtělo zmodernizovat stolky. Jídlo opravdu opět nezklamalo, bylo chutné a nápadité. Slečna servírka nás pouze zklamala odmítnutím podat ledovou kávu. Prý až po meníčkách. U vedlejšího stolu ho však měli, takže trochu trapas.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO