Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Divadelní restaurace

Přehled hodnocení
75% celkově
73% personál
75% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Divadelní restaurace přímo naproti Národnímu dvadlu. Lokalita zajímavá, podnik patří do skupiny kavárny Slavia a sousední rastaurace Parnas. Výhled z restaurace je pouze směrem na fasádu sousedícího domu. Prostředí je spíše průmerné, jídlo spíše podprůměrné. Ke všem pokrmům je dávána univerzální hnědá omáčka. Pan číšním byl příjemný.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Divadelní restaurace patří pod kavárnu Slavia, ale prostředím za ní trochu pokulhává, chybí hlavně ten krásný výhled na Hradčany. Kuchyně je skvělá a obsluha poněkud laxsní.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Divadelní restaurace naproti Národnímu divadlu je vlastně součástí kavárny Slávia. Prostředí není tak úžasné jako v kavárně, ale je zde příjemně. Jídlo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Veľmi kvalitná a príjemná reštarurácia,kde sa za ceny,ktoré sa v centre mesta a v podniku tejto kategórie tak často nevidia veľmi chutne dokážete najesť. Denné menu za 99,-Kč ocenia hlavne početnejšie rodiny.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
V Divadelní restauraci bylo velmi příjemně - chladno v parném dni. Jídlo velmi dobré a krásně prezentované. Jen pan číšník postrádal trochu dobré nálady a úsměvu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nas prijemne prekvapila, zamerne jsme prisli do teto restaurace vyzkouset ceskou klasiku - gulas a svickovou :) Obe dve jidla byla veclice chutna. Obsluha profesionalni, rychla a vstricna. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO