Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Divadelní restaurace

Divadelní restaurace je sesterským podnikem slavné kavárny Slavia, sídlí hned vedle ní a pyšní se luxusní polohou v srdci Prahy naproti Národnímu divadlu.

Interiér Divadelní restaurace se nese v duchu elegance, příjemnou atmosféru dokresluje intimní osvětlení. Oblíbená jsou výhodná polední menu i sportovní přenosy, které tu čas od času rozproudí zdejší zábavu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Divadelní restaurace přímo naproti Národnímu dvadlu. Lokalita zajímavá, podnik patří do skupiny kavárny Slavia a sousední rastaurace Parnas. Výhled z restaurace je pouze směrem na fasádu sousedícího domu. Prostředí je spíše průmerné, jídlo spíše podprůměrné. Ke všem pokrmům je dávána univerzální hnědá omáčka. Pan číšním byl příjemný.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Divadelní restaurace patří pod kavárnu Slavia, ale prostředím za ní trochu pokulhává, chybí hlavně ten krásný výhled na Hradčany. Kuchyně je skvělá a obsluha poněkud laxsní.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Divadelní restaurace naproti Národnímu divadlu je vlastně součástí kavárny Slávia. Prostředí není tak úžasné jako v kavárně, ale je zde příjemně. Jídlo výborné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO