Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sezóna

    Praha, Na Chvalské tvrzi 858/11, 19300

Divadelní kavárna Počernice

Kavárna je součástí Divadla Horní Počernice. Najdete zde bohatou nabídku nealkoholických nápojů, čajů, káv a jiných horkých specialit. Z alkoholických nápojů pak víno (jen tak po "dvojkách" či lahvové), pivo ( Plzeňský Prazdroj, Birell), aperitivy, brandy, cognac, destiláty, likéry, či koktejly alkoholické i nealkoholické. K zakousnutí si můžete dát toasty, chlebíčky, dorty, banány v čokoládě, věnečky se šlehačkou, rozličné zmrzlinové poháry nebo třeba slané dobroty jen tak k vínu. V kavárně je možnost připojení na bezdrátovou síť (WiFi). A hlavně... je tu příjemná obsluha! ;)

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá kavárna pro posezení s přáteli nejen před divadelním představením. Milá a trpělivá obsluha, sezónní drinky. Tentokrát jsme nejedli, takže nemohu posoudit, ale určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné posezení před představením v počernickém divadle. Nemalá nabídka dezertů (karamelový zmrzlinový pohár mohu doporučit), dobrá káva i v bezkofeinové podobě, široký výběr kvalitních čajů i italské bombardino.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO