Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sezóna

    Praha, Na Chvalské tvrzi 858/11, 19300

Divadelní kavárna Počernice

Kavárna je součástí Divadla Horní Počernice. Najdete zde bohatou nabídku nealkoholických nápojů, čajů, káv a jiných horkých specialit. Z alkoholických nápojů pak víno (jen tak po "dvojkách" či lahvové), pivo ( Plzeňský Prazdroj, Birell), aperitivy, brandy, cognac, destiláty, likéry, či koktejly alkoholické i nealkoholické. K zakousnutí si můžete dát toasty, chlebíčky, dorty, banány v čokoládě, věnečky se šlehačkou, rozličné zmrzlinové poháry nebo třeba slané dobroty jen tak k vínu. V kavárně je možnost připojení na bezdrátovou síť (WiFi). A hlavně... je tu příjemná obsluha! ;)

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc milé překvapení v Horních Počernicích. Zašli jsme sem na výstavu fotografií Filipa Nováka a poseděli v kavárně. Skvělé je, že nabízí i několik jídel, takže jsem setrvali do zavíračky. Moc milá obsluha a vše výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná kavárna s ochotným a milým personálem. Návštěvu jsme spojili s prohlídkou výstavy ve foyer divadla. S jídlem byli všichni spokojeni, ať už se jednalo o smažený sýr s hranolkami, toasty, salát s tuňákem, dort Stracciatella nebo pohár Karamel. Také oceňuji bezproblémové dodání kohoutkové vody k dalším nápojům. Zkrátka byl to příjemný večer. Škoda jen, že kavárna není nekuřácká.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO