Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dinitz Kosher Restaurant

Židovská restaurace se nachází u Španělské synagogy a nabízí košer pokrmy. Páteční šábesové menu, v sobotu oběd ze severní Afriky. V nabídce také romantické degustační menu pro 2.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
První návštěva v Dinitz Kosher Restaurant byla velmi příjemná. Hezká restaurace s velmi příjemným personálem. Celou dobu se usmívali a zpříjemnili mi den. Jídlo bylo taktéž dobré
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci si člověk s výběrem jídla nikdy nesplete. Vše je výborné a čerstvé, snad jen občas překvapí cenou. Obsluha je zde moc milá a pozorná, určitě se rádi vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace jsem zašla na doporučení přátel, kteří si ji velmi pochvalovali. Když jsem sem zašla přes obědy, bohužel měli zavřeno, takže návštěvu nemohu vůbec posoudit. Každopádně mě to neodradilo a zastavím se ráda příště.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO