Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 47x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Di Carlo Lhotka

Přehled hodnocení
78% celkově
80% personál
79% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 23x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V Di Carlu jsem byla posedět s kamarádkou, kterou jsem delší dobu neviděla. Prostředí bylo velmi příjemné a obsluha až na jednu výjimku příjemná. Pili jsem víno a já jsem si dala hovězí Carpaccio, které bylo opravdu vynikající. Akorát mě mrzí, že restaurace stále "neví" zda bude kuřácká či nekuřácká - jednou je a jednou není :-(
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Do této restaurace chodím již dlouhé roky, ale od té doby co změnila majitele je to horší a horší. Pan majitel výrazně zvýšil ceny-0,5 l černý kozel v hospodě na sídlišti mimo centrum za 40,- Kč !!! trochu nenažranost, myslím. Naopak z jídelníčku vypadla jídla, na která jsme rádi s přáteli chodily a pochopitelně i u jídla se zvedly ceny. O situaci napovídá i to, že dříve byl problém se do restaurace dostat, bez rezervace prakticky nemožné, dnes to problém není, lidi sem zkrátka přestali chodit a to jim přeji !!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní jako vždy. Do této restaurace chodíme poměrně často a pokaždé jsme velice spokojeni. Jídlo je velice dobré, personál příjemný a ochotný a prostředí čisté a útulné.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Spagety aglio olio plavou ve vode a personal tvrdi, ze je to sos. Pivo je pod miru a po reklamaci jim trva ho donest asi 5 minit pri prazdnem lokalu. Kureci prsni steak na grivane zelenine - zelenina byla pry na octu, ale spis byla z plechovky. Proste jidlo hnus.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy vyborne! Tentkrat jsme nesli do nasi klasiky, ale zkusili jsme nove veci a maximalni spokojenost, jak s jidle, tak pitim a i nasi obsluhou. Proste opet nezbyva nez doporucit
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Seděli jsme na venkovní zahrádce, kde bylo moc příjemně. Co se týče jídla, objednala jsem si těstoviny s kuř. masem a listovým špenátem. Těstoviny byly velmi dobré, ale masa jsem našla cca 3 kousky a špenát se skoro nevyskytoval. Celkově podnik surovinami v těstovinách šetří, což je velká škoda - chodím sem častěji. Kamarádka měla césar salát, který se jako vždy povedl. Určitě doporučuji jako zákusek vyzkoušet čokoládový fondán, ten je vynikající!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme poseděli na zahrádce, manželka konečně ochutnala Aperol, o kterém doposud stále jen mluvila. Je to takový svěží, trochu nahořklý, nápoj na letní dny. Dali jsme si i ošatku jejich čerstvých chipsů se dvěma omáčkami a k pivu celkem dobrý zob:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při naší návštěvě tentokrát probíhal zápas našich s Ruskem a dali jsme jim pěknej klepec. Burger a točená Plzeň opět bez chyby. Manager restaurace s námi opět prohodil pár přátelských slov, což vždy potěší.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO