Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dětská kavárna BUBLILEND

Naše průkopnická činnost v oboru dětského kavárenství se odráží na zkušenostech, jimiž disponujeme po čase věnovaném tomuto oboru. Hlavní ambicí je uspokojit malé i velké klienty, tudíž nabízíme nejdelší otevírací dobu ve městě, zcela bezbariérovou provozovnu s veselým, čistým a téměř domáckým prostředím, ale také nabídku obědů, kterou pro nás zabezpečuje externí firma. Po dohodě s obsluhou lze naplánovat oslavu, kterou vytvoříme přímo na míru, přičemž tu existují dvě varianty: Buď kavárna v době konání dětské párty zůstane otevřená, anebo bude rezervována jen pro vás. Mimo oslav chystáme pro návštěvníky další akce, jako jsou karnevaly, divadla či zábavně-vzdělávací programy. Na své si ovšem mohou přijít též rodiče, zejména maminky, pro něž zabezpečujeme kosmetické prezentace, sezónní burzy oblečení, hraček a podobně.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO