Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 69x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Detaillo pizzeria Flora

Přehled hodnocení
75% celkově
76% personál
76% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 30x
3 21x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvuji často, z poledních nabídek jsem nadšena. Pro příležitosti, kdy si vybírám z jídelního lístku bych ale uvítala jeho občasnou obměnu. Jinak super!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo slušné, ale přišli jsme s dětmi, a na ty restaurace vůbec nepamatuje (jen židlička, žádný koutek nebo hračka). Ceny jídla jsou mírně nadprůměrné (polévka 65 Kč), nápoje a káva téží (pivo jen Stella za 55 Kč ). Personál vstřícný a ochotný, snažili se.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice dobrá italská restaurace, do které jsme rádi chodili i na Chodově, ale po uzavření pobočky jsme zavítali sem. Jídlo opět velice dobré, personál příjemný. Doporučuji spaghetti chilli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Detaillo pizzeria v paláci Atrium Flora je jednou zmála voleb, pokud neholdujete fastfoodum. Nabizena pizza je chutna, ceny rozumne, personal mily. Vhodne nejen na obedy ci vecere, ale take na pracovni schuzky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo jako vždy bez připomínek, personál milý a nevtíravý, prostředí vhodné i pro běžné obchodní setkání. Možná bych pouze doporučil obměnu jídelního lístku, kdy se mi zdá, že nabídka se nemění příliš často, což návštěvníka motivuje ke změně restaurace. Nicméně...rozhodně lze jen doporučit.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprve v restauraci detaillo, prostredi moderni, prijemne, obsluha ochotna a prijemna. Jidlo v podobe pizzy proscuitto crudo i s zampiony dobre. Mohu doporucit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Visited during lunch hours and restaurant was packed, was hard to find a sit but still managed. Lunch menu for every day of the week and price is cheaper than normal menu. Food was good and freshly cooked (although soup was slightly over salted!). Due to many ppl staff was so busy that we had to wait 20 minutes before they came to take an order and another 15 minutes to get food, luckily we paid right away not to wait at the end. Recommend the restaurant for sure but not during lunch hours.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO