Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 67x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Detaillo pizzeria Flora

Zažijte trochu Itálie v Praze. Restaurace Detaillo s kapacitou 192 míst, v jednom z nejfrekventovanějších obchodních center v Praze, vám ji servíruje přímo na talíři. Po dobu oběda pro vás navíc každý pracovní den připravují výhodné menu. Milá a usměvavá obsluha je samozřejmostí. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo slušné, ale přišli jsme s dětmi, a na ty restaurace vůbec nepamatuje (jen židlička, žádný koutek nebo hračka). Ceny jídla jsou mírně nadprůměrné (polévka 65 Kč), nápoje a káva téží (pivo jen Stella za 55 Kč ). Personál vstřícný a ochotný, snažili se.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice dobrá italská restaurace, do které jsme rádi chodili i na Chodově, ale po uzavření pobočky jsme zavítali sem. Jídlo opět velice dobré, personál příjemný. Doporučuji spaghetti chilli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Detaillo pizzeria v paláci Atrium Flora je jednou zmála voleb, pokud neholdujete fastfoodum. Nabizena pizza je chutna, ceny rozumne, personal mily. Vhodne nejen na obedy ci vecere, ale take na pracovni schuzky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO