Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Detaillo pizzeria Chodov

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na to, že se jedná o restauraci v nákupním centru vaří velmi dobře. Obsluha příjemná a rychlá. Odcházeli jsme spokojeni.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní oběd byl z těch méně povedených. Jídlo bylo sice moc dobré, ale bohužel obsluha byla hodně špatná. Byla pomalá a nevychovaná. Na polední menu jsme čekali půl hodiny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do teto restaurace chodime tak jednou za mesic, jelikoz je blizko bydliste. Navstevu spojime i s mensimi nakupy. Je tu mila obsluha, celkem i rychla a prijatelne ceny. Takze doporucuji jak na setkani s prateli tak i na romantickou veceri.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dneska docela vydařená návštěva Detailla v Centru Chodov. Obsluha příjemná a relativně rychlá, jídlo dobré, pochutnali jsme si. Nechodím sem moc často, ale po dnešní návštěvě to asi změním.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dneska příjemná návštěva za účelem poledního menu v Detaillu. Jídlo bylo moc dobré, obsluha příjemná. Ceny vzhledem k polednímu menu přijatelné. Ráda se sem zase někdy vrátím.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO