Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Delmart

Kvalitu, kterou nabízí v prodejně, můžete ochutnat i v bistru. Snahou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc tím, že si mohou „namíchat“ své jídlo sami. Garance prvotřídní kvality všech použitých ingrediencí. Původní nabídka byla rozšířena o snídaně a burgery. Do 11 hodin nabízí míchaná nebo sázená vejce a omelety. Vyzkoušet můžete i lehčí variantu snídaně – jáhlovou či pohankovou kaši s chia semínky a javorovým sirupem. Z burgerů vybírejte mezi hovězím, jehněčím, kuřecím nebo zeleninovým.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Výborný koncept, kdy si člověk nechá namíchat salát ze surovin přesně podle svého gusta a potřeb. Všechny vybrané ingredience jsou velice pečlivě promíchány, takže se chutě krásně prostoupí. Prostředí ale nic moc.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I had a very nice first experience there. The selection of the salads is really good, portion sizes are also very decent. The place look nice and comfy. So I definitely recommend :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO