Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Delmart

Kvalitu, kterou nabízí v prodejně, můžete ochutnat i v bistru. Snahou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc tím, že si mohou „namíchat“ své jídlo sami. Garance prvotřídní kvality všech použitých ingrediencí. Původní nabídka byla rozšířena o snídaně a burgery. Do 11 hodin nabízí míchaná nebo sázená vejce a omelety. Vyzkoušet můžete i lehčí variantu snídaně – jáhlovou či pohankovou kaši s chia semínky a javorovým sirupem. Z burgerů vybírejte mezi hovězím, jehněčím, kuřecím nebo zeleninovým.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nadšení nad salátovnou na Andělu. Ale bohuzel sestupná tendence oproti dřívějšku. Změny v porcích - malý salát už je opravdu malý, mandle nejsou celé, ale pár pidi plátečků, krutony také o dost menší a menší množství, prikoupeného masa méně, atd. Sestup dolu, ale stále jsem nezanevřela a dám tomu jeste jednu šanci.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kéž by bylo více míst, jako je Bistro Delmart. Možnost poskládat si svůj salát, kterou bistro nabízí, je jedinečná. Množství přísad je obdivuhodné. Začněte u sušených rajčat, oliv a různých druhů zeleniny, přes tofu, sýry, semínka a ořechy až po quinou a pečenou cuketu. Každý den jíte nový salát.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Široký výběr salátů, personál super a ceny jsou přiměřené.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO