Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dejvická divadelní kavárna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný nakládaný hermelín a únětické pivo. Sympatické prostředí typické pro divadelní kavárnu. Hlavně v pozdních hodinách je i z nekuřácké části tak trochu kuřácká, ale na to se dá zvyknout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sympatická kavárna Dejvického divadla. Dobře se tu sedí, mají dobré pivo, milou obsluhu, jen hermelín by mohl být trochu víc uleželý. Ideální místo, kde strávit čas před a po představení.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Na návštěvu této restaurace musíme být buď dostatečný hipster nebo zenový mistr. I když nabízí polední menu, při příchodu ve 12:15 již ze dvou denních jídel bylo jediné. Číšnice se nám to navíc ani nenamáhala říci, bez jakéhokoli předchozího kontaktu se zeptala na objednávku a teprve, když jsme se ptali po nabídce, sdělila, že má již jen jediné. Jídlo. Od objednání do přinesení posledního ze 4 jídel ke stolu (všechny stejné) uběhlo 55 minut! V restauraci přitom sedělo cca 20 lidí a servírka nosila jídla po jednou s cca 3 - 5 minutovým rozstupem. U poledního menu skutečně šokující. Detaily, že se nenamáhla sdělit, jakou točenou limonádu mají, pouze sdělila co nemá a při objednání velké kofoly bez jakéhokoly upozornění přinesla 0,3 l lahev ani nemluvím. Možná na skleničku před návštěvou divadla, ale jinak se téhle restauraci raději zdaleka vyhnout.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO