Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Topolů

    Praha, Jugoslávských partyzánů 943/32, 16000

Dejvická divadelní kavárna

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný nakládaný hermelín a únětické pivo. Sympatické prostředí typické pro divadelní kavárnu. Hlavně v pozdních hodinách je i z nekuřácké části tak trochu kuřácká, ale na to se dá zvyknout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sympatická kavárna Dejvického divadla. Dobře se tu sedí, mají dobré pivo, milou obsluhu, jen hermelín by mohl být trochu víc uleželý. Ideální místo, kde strávit čas před a po představení.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Na návštěvu této restaurace musíme být buď dostatečný hipster nebo zenový mistr. I když nabízí polední menu, při příchodu ve 12:15 již ze dvou denních jídel bylo jediné. Číšnice se nám to navíc ani nenamáhala říci, bez jakéhokoli předchozího kontaktu se zeptala na objednávku a teprve, když jsme se ptali po nabídce, sdělila, že má již jen jediné. Jídlo. Od objednání do přinesení posledního ze 4 jídel ke stolu (všechny stejné) uběhlo 55 minut! V restauraci přitom sedělo cca 20 lidí a servírka nosila jídla po jednou s cca 3 - 5 minutovým rozstupem. U poledního menu skutečně šokující. Detaily, že se nenamáhla sdělit, jakou točenou limonádu mají, pouze sdělila co nemá a při objednání velké kofoly bez jakéhokoly upozornění přinesla 0,3 l lahev ani nemluvím. Možná na skleničku před návštěvou divadla, ale jinak se téhle restauraci raději zdaleka vyhnout.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO