Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dejvická divadelní kavárna

Dejvická divadelní kavárna nabízí stálou nabídku zapečených baget a mexických specialit, zapečených tortil a quesadil, která je ve všední dny rozšířena o polední menu. Kavárnu s kapacitou třiceti míst je možné si pronajmout k soukromým akcím. Kavárna slouží také jako galerie. K dispozici je Wi-Fi připojení zdarma. 


Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Na návštěvu této restaurace musíme být buď dostatečný hipster nebo zenový mistr. I když nabízí polední menu, při příchodu ve 12:15 již ze dvou denních jídel bylo jediné. Číšnice se nám to navíc ani nenamáhala říci, bez jakéhokoli předchozího kontaktu se zeptala na objednávku a teprve, když jsme se ptali po nabídce, sdělila, že má již jen jediné. Jídlo. Od objednání do přinesení posledního ze 4 jídel ke stolu (všechny stejné) uběhlo 55 minut! V restauraci přitom sedělo cca 20 lidí a servírka nosila jídla po jednou s cca 3 - 5 minutovým rozstupem. U poledního menu skutečně šokující. Detaily, že se nenamáhla sdělit, jakou točenou limonádu mají, pouze sdělila co nemá a při objednání velké kofoly bez jakéhokoly upozornění přinesla 0,3 l lahev ani nemluvím. Možná na skleničku před návštěvou divadla, ale jinak se téhle restauraci raději zdaleka vyhnout.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO