Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Decentní Dýně

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfect Ron degustation :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dýně je prostě Dýně. Dobré pivo, výběr z opravdu hodně velkého množství skvělých rumů. Nepočítejte, že se tu najíte, ale něco k pivu jako hot dog, hermelín či burrito se dá objednat vždy a vždy je to dobré. A rumofilům rozhodně doporučuji ;-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi široká nabídka rumů, vybere si opravdu každý podle své preference. Obsluha byla milá a ochotná, rád se vrátím na další ochutnávku nějakého rumového meníčka :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Decentní Dýně (vtipný název) nabízí zajímavý výběr rumů z celého světa, s možností 14 různých degustačních menu (vždy 4 vzorky zajímavých rumů). Ke každému rumu je v obsáhlém lístku dostatečné množství informací o původu, složení apod. Vyzkoušeli jsme celkem 5 těchto výběrů a bylo opravdu zajímavá přehlídka vůní a chutí - od těch jemných až po zemité označené jako "zemědělské". Pro ty, kteří mají rádi pivo, je na čepu výběr z několika položek - ten den to byla Únětická nefiltrovaná desítka nebo třináctka Mazák a myslím další dvě piva. K jídlu byla možnost nechat si udělat jednoduchý hot dog (celkem dobré), ale do takového podniku se nejde za jídlem. Přední nekuřácká část je menší - tři stoly, rezervace předem se vyplatila, po 21 hodině byly stoly obsazené + pár lidí na baru, v kuřácké části jen jedna společnost.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Fajn podnik na Vinohradech, který oceňuji především kvůli příjemnému a ochotnému personálu a široké nabídce rumů za rozumnou cenu. Doporučuju vyzkoušet některá degustační rumová menu. Podnik by si však zasloužil vylepšit interiér, aby dostal nějaké charisma a genius loci. Pak to bude top.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO