Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace De Parade

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsme využili pro oslavu narozenin. Jídlo výborné, steaky byly chutné, obsluha příjemná a ochotná. A ta sladká tečka - zmrzlina s pistáciemi byla super. Zcela určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace se nachází téměř v centru města, prostředí je zde příjemné. Obsluha taktéž bez výtky, ochotná. Jídlo nám moc chutnalo a jistě se sem v budoucnu opět vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající steaky, výborné víno. Obsluha by na sobě měla zapracovat. Ceny a prostředí odpovídá vyšší kategorii, než které dosahuje servis. Samozřejmostí by měla být výměna popelníku, alespoň při donesení jídla. Víno jsme si museli dolévat sami. Celkově se obsluha ukázala u stolu pouze při objednávání, jinak jsme museli vždy servis "odchytit".
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci navstevujeme pravidelne a nejcasteji volime jidlo z nabidky burgeru. Vynikajici jidlo a skvely personal. Takze urcite vsem doporucuji navstivit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO