Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace De Parade

Restaurace De Parade je novým typem restaurace co do moderně pojatého designu interiéru, tak i do pestrosti nabízených pokrmů. Restaurace, která působí na všechny Vaše smysly. Ochutnejte cool atmosféru! Zveme Vás do restaurace DE De Parade v Brandýse nad Labem, kde můžete vychutnat umění kuchařů ovlivněných současnými i nejmodernějšími gastronomickými trendy z celého světa. Steaky ze speciálně šlechtěných plemen. Steaky a pokrmy svůdných chutí a úprav. Krásná vína z vinařství Plešingr, velká vína Francie, Itálie a dalších nejzajímavějších oblastí světa, vybíraných someliérem s ohledem na menu. Prémiové destiláty, koktejly a speciality, i neuvěřitelně širokou nabídku nejúžasnějších rumů z Karibiku, Střední i Jižní Ameriky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsme využili pro oslavu narozenin. Jídlo výborné, steaky byly chutné, obsluha příjemná a ochotná. A ta sladká tečka - zmrzlina s pistáciemi byla super. Zcela určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace se nachází téměř v centru města, prostředí je zde příjemné. Obsluha taktéž bez výtky, ochotná. Jídlo nám moc chutnalo a jistě se sem v budoucnu opět vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající steaky, výborné víno. Obsluha by na sobě měla zapracovat. Ceny a prostředí odpovídá vyšší kategorii, než které dosahuje servis. Samozřejmostí by měla být výměna popelníku, alespoň při donesení jídla. Víno jsme si museli dolévat sami. Celkově se obsluha ukázala u stolu pouze při objednávání, jinak jsme museli vždy servis "odchytit".
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO