Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace De Parade

Restaurace De Parade je novým typem restaurace co do moderně pojatého designu interiéru, tak i do pestrosti nabízených pokrmů. Restaurace, která působí na všechny Vaše smysly. Ochutnejte cool atmosféru! Zveme Vás do restaurace DE De Parade v Brandýse nad Labem, kde můžete vychutnat umění kuchařů ovlivněných současnými i nejmodernějšími gastronomickými trendy z celého světa. Steaky ze speciálně šlechtěných plemen. Steaky a pokrmy svůdných chutí a úprav. Krásná vína z vinařství Plešingr, velká vína Francie, Itálie a dalších nejzajímavějších oblastí světa, vybíraných someliérem s ohledem na menu. Prémiové destiláty, koktejly a speciality, i neuvěřitelně širokou nabídku nejúžasnějších rumů z Karibiku, Střední i Jižní Ameriky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsme využili pro oslavu narozenin. Jídlo výborné, steaky byly chutné, obsluha příjemná a ochotná. A ta sladká tečka - zmrzlina s pistáciemi byla super. Zcela určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace se nachází téměř v centru města, prostředí je zde příjemné. Obsluha taktéž bez výtky, ochotná. Jídlo nám moc chutnalo a jistě se sem v budoucnu opět vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající steaky, výborné víno. Obsluha by na sobě měla zapracovat. Ceny a prostředí odpovídá vyšší kategorii, než které dosahuje servis. Samozřejmostí by měla být výměna popelníku, alespoň při donesení jídla. Víno jsme si museli dolévat sami. Celkově se obsluha ukázala u stolu pouze při objednávání, jinak jsme museli vždy servis "odchytit".
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO