Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Darovanský Dvůr

Stylová Restaurace.

Historická restaurace s původní černou kuchyní je vybudována z 300 let starého čeledníku a má zachovalou originální „černou kuchyni“ s neporušenou domácí chlebovou pecí. Na otevřeném ohni se zde mohou upravovat vynikající speciality. Původní originální více než metr silné kamenné zdi s malými roztomilými okénky vytvářejí neopakovatelné prostředí, ze kterého dýchá duch starých časů a které nelze nikdy vytvořit v žádné nové stavbě.

Restaurace je vybavena originálními keramickými obrazy s golfovou tématikou od významného výtvarníka Ivana Hostaši. Kapacita restaurace je cca 80 míst, s přilehlou uzavřenou terasou až 150 míst. Terasa je situována přímo do golfového hřiště, má výhled na překrásně modelovanou jamku č. 9 s vodní plochou a na romantické západy slunce. Restaurace je pro svoji neopakovatelnou atmosféru velice oblíbena a hojně využívána pro neformální posezení a garden party s barbecue.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO