4 fotky

Restaurace Darovanský Dvůr

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Darovanský Dvůr

Stylová Restaurace.

Historická restaurace s původní černou kuchyní je vybudována z 300 let starého čeledníku a má zachovalou originální „černou kuchyni“ s neporušenou domácí chlebovou pecí. Na otevřeném ohni se zde mohou upravovat vynikající speciality. Původní originální více než metr silné kamenné zdi s malými roztomilými okénky vytvářejí neopakovatelné prostředí, ze kterého dýchá duch starých časů a které nelze nikdy vytvořit v žádné nové stavbě.

Restaurace je vybavena originálními keramickými obrazy s golfovou tématikou od významného výtvarníka Ivana Hostaši. Kapacita restaurace je cca 80 míst, s přilehlou uzavřenou terasou až 150 míst. Terasa je situována přímo do golfového hřiště, má výhled na překrásně modelovanou jamku č. 9 s vodní plochou a na romantické západy slunce. Restaurace je pro svoji neopakovatelnou atmosféru velice oblíbena a hojně využívána pro neformální posezení a garden party s barbecue.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace