Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dammas

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli téměř sami, což nepůsobí moc dobre a očekávali jsme, ze se nam tedy bude obsluha věnovat. Trvalo asi 10 minut, než nam někdo vůbec donesl lístek a na servirce bylo vidět, ze se vidí někde úplně jinde, což je obrovská škoda, jelikož jídlo bylo výborné a stalo za to!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace velmi hezká, personál ochotný. V restauraci velmi málo lidí, kromě nás asi 5. Ceny dost vysoké, třeba rozlévané víno jsme na lístku nenašly cena za 0,2 80Kč.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo skvělé, obsluha moc milá. Je však škoda, že si do Dammasu nenašlo cestu moc lidí. V restauraci jsme byli téměř sami, což nepůsobí moc dobře, přitom vaří skvěle.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Z nekuracke casti smrdim cigaretami. Jidlo skvele, obsluha excelentni, ale ten smrad vsechno zazdi.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, hezké prostředí. Obsluha byla milá, usměvavá a profesionální. Jídlo velmi dobré, pouze by u jídel mohly být o trošičku větší porce, vzhledem i k jejich ceně. Odcházeli jsme sice najezení, ale ještě bychom něco pojedli, což vzhledem k útratě nebylo moc pozitivní. Jinak vše super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Tuhle restauraci máme za rohem, musím vyzdvihnout jiného číšníka, který byl na rozdíl od paní při předchozí návštěvě ochotný, uměl poradit a bezchybně se o nás staral, servis tedy velkým plusem, příjemné prostředí, výborná Plzeň, dobré parkování a hlavně super dětský koutek, nekuřácké prostředí rodinného typu, jídlo se nám zdá průměrné, což myslím, že by chtěli být spíše nadprůměrní, něco bude špatně, možná kuchař:-(zase ale rádi přijdeme...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Měla jsem tatarák, už namíchaný od kuchaře, jedla jsem lepší, v moderní gastronomii se aktuálně využívá i jiných surovin než kečupu a klasiky, ale topinky byli výborné, dobré pivo, poměrně málo lidí na sobotní večer a jedna paní, která to taky úplně nestíhala, manžel měl hamburger, prý vynikající a hranolky, ty byly málo udělané a navíc z pytle z mrazáku:-(...dobrý nepečený cheesecake.....perfektní dětský koutek a krásné prostředí, vrátíme se zase něco ochutnat....
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO