Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarský restaurant Zelená kočka

Přehled hodnocení
70% celkově
72% personál
84% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace nebyla zajištěna. Naštěstí měli volný stůl. Příprava jídla trvala dlouho. Po objednání denního menu zjistili, že ho nemají. V jidelnim lístku slabší výběr jídel.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu typická pivnice . Osobně zde chodím na výborné pivo. Super pivo a atmosféra atd. Osobně jsem tady byl poprvé a možná se zde zase někdy vrátím. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo spíše průměrné,pivo bylo dobré, personál byl rychlý a vstřícný. Ikdyž jsem provedl rezervaci přes Restu, žádný ze stolů nebyl cedulkou rezervace označen.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Perfektní obsluha, hezké prostředí, jídlo (špekové knedlíky) chuťově ale pouze dobré. Pívo výborné, Velmi milá a ochotná paní servírka, přinesla hned přídavek zelí a šťávy. Dostali jsme jako kompenzaci dobrý závin. Ceny vyšší a nepřijímají platby kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velkou výhodou je, že restaurace je nekuřácká. Obsluha ochotná, jídlo i pivo výborné. Zkoušeli jsme Dalešické pivo a super. Najdete zde, jak jídlo k pivu, tak na výbornou večeři.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jejich vyhlášená žebírka jsou dobrá, chlebík byl čerstvý, dostatek ingrediencí - hořtice, křen, okurky. Piva dobrá, obsluha fajn, interiér hezký, takže můžeme doporučit.
Pivovarský restaurant Zelená kočka
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
S přáteli jsme sem zašli na jejich vyhlášená žebírka. Interiér je hezký, obsluha rychlá a milá. Pivo Beskydy a Dalešice je dobré, IPY jsme nekoštovali, moc je nemusíme. Žebírka byla pěkně propečená, masitá, dostatek hořčice, křenu a zeleniny. Vše výborné, ale pokud jsou žebra vyhlášená, čekala jsem něco více. Jsou srovnatelná s ostatními restaurace ve městě, ale jinak hodnotím velice kladně.
Pivovarský restaurant Zelená kočka Pivovarský restaurant Zelená kočka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo i pivo bylo vyborne, prijemne nekuracke prostredi. Obsluha byla sice trosku pomalejsi (az 20 minut cekani na objednavku), ale celkove hodnoceni jako velmi dobre. Jako mirna neprijemnost je take bohuzel nemoznost platby kartou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo (pečené koleno a žebra), kvalitní výběr piva, příjemné nekuřácké prostředí, rychlá obsluha a k tomu navíc vše v centru města. Přijdeme určitě zase! :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO