Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarský restaurant Zelená kočka

Stylové prostředí restaurace evokuje prvorepublikový dalešický pivovar ze známého filmu Postřižiny. Ke specialitám tradiční české kuchyně, doplněnou o italskou kuchyni si můžete dát točený dalešický 11˚ a 13˚ světlý i tmavý ležák. V letních měsících si můžete posedět na zahrádce před podnikem. V době poledního menu je restaurace nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu typická pivnice . Osobně zde chodím na výborné pivo. Super pivo a atmosféra atd. Osobně jsem tady byl poprvé a možná se zde zase někdy vrátím. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo spíše průměrné,pivo bylo dobré, personál byl rychlý a vstřícný. Ikdyž jsem provedl rezervaci přes Restu, žádný ze stolů nebyl cedulkou rezervace označen.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Perfektní obsluha, hezké prostředí, jídlo (špekové knedlíky) chuťově ale pouze dobré. Pívo výborné, Velmi milá a ochotná paní servírka, přinesla hned přídavek zelí a šťávy. Dostali jsme jako kompenzaci dobrý závin. Ceny vyšší a nepřijímají platby kartou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO