Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dalešická pivnice U Oslů

U Oslů - Dalešická pivnice, kde se vždy podává výborné a pečlivě ošetřené dalešické pivo a často také piva jiných kvalitních pivovarů. Kde na Vás čekají poctivá hospodská jídla a kde Vás vždycky přátelsky obslouží. Pivnice, kde rádio neřve a neruší Vás jukebox ani automaty. Šipkaři si můžou zahrát šipky a nikdo se nemusí bát špinavých záchodů. Pivnice, kde si budete připadat jako doma. Anebo ještě o trochu líp... Pochutnáte si u nás na šťavnatých burgerech, vepřových žebrech, steacích, lehkých salátech, a v jídelním lístku najdete i českou klasiku.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné sklepní prostředí. V pondělí podvečer jsem byli v podniku téměř sami. I když jsme šli jenom na pivo, nakonec jsem vyzkoušel i tatarák a nemohl jsem si stěžovat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Domácí atmosféra, dobré jídlo, čisté toalety.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO