Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Klub d' Eppl music & board club

Hudební klub nabízí příjemné posezení v moderním prostředí, cca 50 míst k sezení, kapacita 200 míst na akci. Za slunečného počasí možnost posezení venku na zahrádce pod slunečníky. Každý týden se pořádají pravidelné grilovací akce - zájemci jsi mohou přinést maso, sýr, ryby a sami na vlastní způsob si u pivka ogrilovat. Bezdrátové připojení k internetu je v celém klubu rychlostí 2Mb/s. Laptopy, notebooky s sebou! Na tanečním parketu s podiem a hudební aparaturou pořádají taneční parties, koncerty, narozeniny, oslavy a nečekané spářky. Podporu extrémních a adrenalinových sportů můžete vidět na projekci, ale v období mistrovství v hokeji či fotbale je nutno rezervovat sedadlo, bývá narváno! Podpora Djs s možností záznamu vlastního setu. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO