Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Cyril's pub

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo dobré, personál příjemný a vstřícný - jedinou slabší stránkou je samotné prostředí restaurace, na kterém by to chtělo alespoň mírně zapracovat. Jinak lze brát za neutrální restauraci.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Cyril's pub jsem vyzkoušela na polední menu a musím říct, že jsem byla spokojená. Vaří velmi dobře a ceny jsou velmi příznivé. Obsluha byla příjemná a všímavá, to oceňuji. Slabší stránkou je prostředí podniku, které je obyčejné a stoly jsou zde příliš blízko u sebe. Dále mi vadí, že na webu neaktualizují včas denní menu. V ten samý den v 11 hodin ještě na stránkách žádné informace nebyly. To je trošku úlet, na tom by chtělo zapracovat. Jinak jsem ale byla spokojená.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná restaurace na Andělu. V létě je možnost sednout si i na zahrádku a popít výborně pivo! Jídlo mi vždy chutnalo a bylo moc dobré. K dennímu menu je na výběr z mnoha jídel takže si každý vybere.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bylo nás tam na jídle 8 a půlka byla s jídlem spokojena a druhá půlka nijak významně. Takže asi podle toho, co si objednáte. Řízek s bramborovým salátem a kuře super, kachna a králík spíš průměr... =) Otestujte.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Škoda jen, že je televize pouze v kuřácké části, jelikož to tam bylo po strávených pár hodinách už hodně zakouřené a nepříjemné.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO