Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Cyril's PUB

CYRIL´S pub je jedním z projektů skupiny Penguin´s Group. Nachází se nedaleko obchodního centra Nový Smíchov. Najdete u nás Plzeňské pivo čepované přímo z tanku, a pokud zrovna řídíte, můžete si také objednat nealkoholický Birell. Dále u nás najdete tradiční českou i vynikající mezinárodní kuchyni. Ať už hledáte soukromí v salonku, posezení ve stylovém interiéru, nebo relaxaci na zahrádce, CYRIL´S pub Vám nabídne všechny možnosti. Salonky se mohou stát skvělou možností pro pořádání oslav narozenin, firemních akcí a mnoha dalších. Každý den pro Vás máme připravené denní menu, které se podává mezi 11 a 14 hodinou. Menu je aktualizováno na našich stránkách každý den, takže si už před návštěvou CYRIL´S pubu můžete rozmyslet, co si dáte. V restauraci se nachází jak kuřácké tak nekuřácké místnosti. Také u nás najdete nabídku koktejlů, které jsou míchané vždy z čerstvých ingrediencí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná restaurace na Andělu. V létě je možnost sednout si i na zahrádku a popít výborně pivo! Jídlo mi vždy chutnalo a bylo moc dobré. K dennímu menu je na výběr z mnoha jídel takže si každý vybere.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bylo nás tam na jídle 8 a půlka byla s jídlem spokojena a druhá půlka nijak významně. Takže asi podle toho, co si objednáte. Řízek s bramborovým salátem a kuře super, kachna a králík spíš průměr... =) Otestujte.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO