Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Cyril's PUB

CYRIL´S pub je jedním z projektů skupiny Penguin´s Group. Nachází se nedaleko obchodního centra Nový Smíchov. Najdete u nás Plzeňské pivo čepované přímo z tanku, a pokud zrovna řídíte, můžete si také objednat nealkoholický Birell. Dále u nás najdete tradiční českou i vynikající mezinárodní kuchyni. Ať už hledáte soukromí v salonku, posezení ve stylovém interiéru, nebo relaxaci na zahrádce, CYRIL´S pub Vám nabídne všechny možnosti. Salonky se mohou stát skvělou možností pro pořádání oslav narozenin, firemních akcí a mnoha dalších. Každý den pro Vás máme připravené denní menu, které se podává mezi 11 a 14 hodinou. Menu je aktualizováno na našich stránkách každý den, takže si už před návštěvou CYRIL´S pubu můžete rozmyslet, co si dáte. V restauraci se nachází jak kuřácké tak nekuřácké místnosti. Také u nás najdete nabídku koktejlů, které jsou míchané vždy z čerstvých ingrediencí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo dobré, personál příjemný a vstřícný - jedinou slabší stránkou je samotné prostředí restaurace, na kterém by to chtělo alespoň mírně zapracovat. Jinak lze brát za neutrální restauraci.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Cyril's pub jsem vyzkoušela na polední menu a musím říct, že jsem byla spokojená. Vaří velmi dobře a ceny jsou velmi příznivé. Obsluha byla příjemná a všímavá, to oceňuji. Slabší stránkou je prostředí podniku, které je obyčejné a stoly jsou zde příliš blízko u sebe. Dále mi vadí, že na webu neaktualizují včas denní menu. V ten samý den v 11 hodin ještě na stránkách žádné informace nebyly. To je trošku úlet, na tom by chtělo zapracovat. Jinak jsem ale byla spokojená.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO