Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 42x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Curry Palace

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super jídlo a platba kartou je také možná!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrá indická restaurace s rozumnými cenami. Klasické jídlo i vegetariánské vždy moc chutné. Moc milý personál a dobrý výběr. Prostředí by mohlo být více cosy ale overall příjemné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Very friendly staff, great food and reasonable prices.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkové zklamání z přístupu personálu a všech aplikovaných omezení. Máte rezervaci přes Restu? Tak to si nemůžete vybrat z poledního menu. Mám zrušit rezervaci a přesednout si vedle ke stolu (restaurace byla mimo jeden stůl úplně prázdná) ? Ne, to už nejde. Já ji potvrdil. Platíme zvlášť - máme další jídla sebou. Na jednu účtenku jen 5 stravenek. Ale my platíme zvlášť. Já už ale mám jednu účtenku :) Závěr? Naštěstí je v Praze spousta jiných indických restaurací. Sem už nevkročím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moje oblíbená indicko / bangladéšská restaurace v Praze. Velmi, velmi dobré jídlo tu doplňují opravdu nebývale velké porce, které budete mít problém sníst :) K tomu je potřeba samozřejmě výbornou plzeň, která je nebývale dobře ošetřená. Osobní přístup personálu je pak třešnička na dortu .)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
This is my favourite Indian restaurant in Prague. Nice place (even parking is possible close to Technické museum, 3 min), delicious food a very very nice staff. We always enjoy it !
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá obsluha,která nám pomohla s výběrem jídla. Jídlo bylo velmi dobré, pěkně naservírované. Čekací doba na jídlo minimální. Určitě tuto restauraci doporučíme přátelům a rádi se sem zase vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Milá restaurace v našem sousedství, která připravuje to nejlepší indické a bangladéšské jídlo, jaké jsem mohl v Praze poznat. Rozhodně stojí za návštěvu. Doporučuji dát si Jalfrazie.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO