Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Curry Palace

Indická restaurace Curry Palace je založená na rodinné tradici, která má za cíl zajistit, aby se tu host cítil opravdu jako doma a v příjemné atmosféře ochutnal speciality indické a bangladéšské kuchyně. Všechny pokrmy se připravovují na čerstvém slunečnicovém oleji. „Jídlo je naším koníčkem a vášní. Jsme proto rádi, pokud poznáme i takové hosty," netají se v Curry Palace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moje oblíbená indicko / bangladéšská restaurace v Praze. Velmi, velmi dobré jídlo tu doplňují opravdu nebývale velké porce, které budete mít problém sníst :) K tomu je potřeba samozřejmě výbornou plzeň, která je nebývale dobře ošetřená. Osobní přístup personálu je pak třešnička na dortu .)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
This is my favourite Indian restaurant in Prague. Nice place (even parking is possible close to Technické museum, 3 min), delicious food a very very nice staff. We always enjoy it !
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá obsluha,která nám pomohla s výběrem jídla. Jídlo bylo velmi dobré, pěkně naservírované. Čekací doba na jídlo minimální. Určitě tuto restauraci doporučíme přátelům a rádi se sem zase vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO