Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Curry Masala

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nenápadná indická restaurace na předměstí Prahy, která překvapí kvalitou a chutí nabízených jídel. Nabídka je celkem široká a soustředí spíše na jídla ze severu Indie, zamrzí akorát absence halwy. Prostředí je lehce kýčovité avšak v kontrastu jiných indických restaurací v Česku spíše střídmá. Potěší svižná a příjemná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva a jídlo opět nezklamalo. Měli jsme výbornou kořeněnou čočkovou polévku a zeleninovou kormu. Rýže pilao byla trochu méně dochucená, ale zelenina s omáčkou to plně vynahradila. Celkově velká spokojenost.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Indicka restaurace, jak ma byt, plna barev, obrazku a hlavne s velkou televizi, ktera vysila hudebni klipy z Bollywoodu. Na jidlo si muzete dat ruzne omacky s masem ci syrem s indickymi plackami.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Měl jsem vegetariánské jídlo a polévku - obojí bylo výborné, obsluha rychlá, ceny přijatelné, prostředí obyčejné, ale čisté. V této cenové kategorii rozhodně doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO